ثبت‌نام در کلیه بخش‌های همایش، از طریق همین وب سایت انجام می‌شود. ابتدا جهت عضویت در سایت، از اینجا مراجعه نموده و فرم مربوطه را مطالعه فرمایید. سیستم به شما یک کلمه عبور اختصاص می‌دهد که به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. این کلمه را می‌توانید پس از اولین بار ورود به سایت تغییر دهید. در این قسمت نوع عضویت خود را به صورت صحیح مشخص فرمایید. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، می‌توانید به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

انواع عضویت به صورت زیر است:

  • اعضای انجمن آب و فاضلاب ایران (با ارائه شماره عضویت) هنگام ثبت‌نام

  • دانشجویان (با ارسال تصویر کارت دانشجویی معتبر) هنگام ثبت‌نام

  • شرکت‌کنندگان آزاد

ثبت‌نام به دو صورت انجام می‌شود: 

  • ثبت‌نام حقیقی

  • ثبت‌نام حقوقی

ثبت‌نام حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش و کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

تذکر: برای ثبت نام حقوقی به گزینه حامیان مراجعه شود.

  

راهنمای ثبت نام افراد حقیقی به صورت انفرادی

پس از تکمیل عضویت در وب سایت همایش، با مراجعه به (منوی شرکت در همایش - گزینه ثبت نام در همایش) می‌توانید در همایش ثبت‌نام کنید و در نشست‌های ارائه مقالات، سخنرانی‌های کلیدی و تعدادی از کارگاه‌های آموزشی (در صورت وجود ظرفیت) شرکت نمایید.

لطفا پس از تکمیل اطلاعات درخواست شده در فرم شرکت در همایش مبلغ مرتبط با وضعیت خود را بر اساس جدول زیر مشخص و آن را از طریق شماره کارت زیر واریز نمایید. سپس تصویر فیش واریزی خود را در فرم شرکت در همایش ذخیره کرده و فرم را به آدرس ایمیل conf.iwwa@gmail.com ارسال نمایید.

 در صورتی که دانشجو هستید کارت دانشجویی و در صورتی که عضو انجمن می باشید کارت عضویت را نیز به پیوست ارسال کنید.